Zámečnictví nonstop Plzeň

zámečnictví nonstop Plzeň
zámečnictví nonstop Plzeň
nonstop zámečnictví Plzeň

Nonstop zámečnictví Plzeň a okolí.

Dlouhodobě spolupracujeme se společností HT Dveře, jejichž bezpečnostní dveředokážeme otevřít.

Pří otevírání zámků všech druhů vždy dbáme na minimální poškození. Zajistíme tak co nejnižší náklady na další opravy spojené s otevřením. Samozřejmě i přes maximální snahu může nastat situace, kdy bude potřeba následně vyřešit kompletní výměnu. Veškeré potřebné díly jako vložky, kování a další vozíme s sebou.

Jsme připraveni 24 hodin 7 dní v týdnu řešit Vaše nepříjemné situace, jako jsou zabouchnuté dveře Vašeho bytu nebo rodinného domu či zalomený klíč v zámku. Provádíme také otevírání automobilů, trezorů a výměny poškozených zámků nebo kování. V případě potřeby volejte kdykoliv na tel. +420 608 079 512.

Služby poskytuje zámečnická a havarijní pohotovost NonStop 24 hodin 7 dní v týdnu. K zakázkám vyjíždíme v Plzni a okolí (města Domažlice, Přeštice, Rokycany, Klatovy, Stříbro a další obce)

Naše rady: Nikdy se nepokoušejte otevřít zabouchnuté dveře Vašeho domu či bytu násilím. Tato rada platí dvakrát v případě, že máte na dveřích namontované bezpečnostní prvky. Často dojde k jejich poškození a samotné otevření je neúspěšné. Několikanásobně tak vzrostou náklady. Dokážeme otevřít prakticky jakékoliv dveře s minimálním poškozením. Podobné rady se týkají i moderních automobilů často jsou opatřeny velice sofistikovanými bezpečnostními prvky a násilné otevření často způsobí vice škody než užitku.

zámečnictví nonstop Plzeň
zámečnictví nonstop Plzeň

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *