NonStop zámečnictví – zámečnická pohotovost 24-7 pro Plzeň

NonStop zámečnictví - zámečnická pohotovost 24-7 pro Plzeň a okolí
NonStop zámečnictví - zámečnická pohotovost 24-7 pro Plzeň a okolí

NonStop zámečnictví: Zámečnická pohotovost 24/7

Jsme zámečnictví, které poskytuje služby zámečníka NonStop. Naše zámečnická pohotovost zajistí otevření jakéhokoliv zámku dveří, zámku bytu, chaty, auta i třeba plotové branky či poštovní schránky. Jako NonStop zámečnická pohotovost otevřeme i trezory a to 24 hodin denně, sedm dní v týdnu – ANO pracujeme NonStop.

Provádíme otevírání automobilů, bytů, domů, trezorů, výměny poškozených zámků po vloupání, otevírání “zabouchlých” dveří bytu, otevíráme automobily bez klíčů, nouzově otevřeme i Váš trezor, namontujeme Vám bezpečnostní kování dveří i dveřní závoru, opravíme zámky i dveře po vloupání.

Nouzové otevírání zámku u auta i bytu provádíme tak, že nedochází k vedlejším poškození. Máme dlouholeté zkušenosti a používáme moderní způsoby pro nouzové otevírání zámků.

NonStop zámečnictví – zámečnická pohotovost 24-7 pro Plzeň

Provádíme Nonstop opravy a výměny poškozených zámků i po vloupáni. Jako zámečnická pohotovost fungujeme v Plzni a okolí NonStop.

V jakékoliv denní i noční době Vám otevřeme Vaše zabouchlé auto, opravíme zámek u dveří, vyřešíme zalomený klíč v zámku dvéří i třeba u poštovní schránky či u garáže na Vaší chatě.

K zakázkám vyžadujících zásah zámečníka v pohotovostní službě vyjíždíme v Plzni a okolí (města Tachov, Blovice, Domažlice, Přeštice, Rokycany, Klatovy, Stříbro a další obce), jako Nonstop zámečnická a havarijní pohotovost pro Plzeň a okolí. NonStop provádíme tyto zámečnické práce: Otevírání bytů, otevírání automobilů, otevírání trezorů, montáže bezpečnostních kování, opravy zámků a dveří po vloupání, montáže závor a rozvor.